Mi Hrvati!!!!

aj da čujem dojmove....Overeem-Werdum...ko dobiva?

jebeno razocaranje od borbe oveerem mi je cak bi se usudio rec izgledo uplasen i totalno izvan sebe a werdum ko da je doso u dvoranu na trening i zajebavat se s ekipom

mislim da ipak niko od njih nece moc parirat dvojcu iz ufc-a ako nista drugo mladi su imaju dobre kampove i zelju za uspjehom, iako su to teskasi i sve je moguce ja bi prije dao fedoru sanse da pobijedi santosa ili cain-a
 
Defitnitivno.Ako Big Foot dobije Overeema pobijednik Khairtonov-Barnett borbe osvaja turnir 100%.
 
yo brahzori, sa ima?
 
jedino sto sada cekam je da minotauro submita schauba :icon_twis
da sam u Riju, strefio bi me infarkt...
 
kad pocinje 132 prelims na fejsu "kod nas"? u 3 ujutro il ranije?
 
poceo oko ponoci prelims na fejsu, main oko 3. nego, jeben, jeben event!
 
poceo oko ponoci prelims na fejsu, main oko 3. nego, jeben, jeben event!

odlican event jebeno mi zao silve i nemogu vjerovat da je ortiz pobijedio u prvi tren sam pomislio da je namjesteno
 
imao sam neki filing da bi tito napokon mogo nesto i rijesit. ja sam bio za lebena, silva mi nikad nije bio drag, na stranu sto je bio jeben borac.

condit me odusevio, ocekivao sam lnp od koreanca. dos anjos, majko mila kako je rogan reko "that came form downtown, that came from copacabana beach" hahahaha

a dominik cruz je jednostavno dosadan
 
imao sam neki filing da bi tito napokon mogo nesto i rijesit. ja sam bio za lebena, silva mi nikad nije bio drag, na stranu sto je bio jeben borac.

condit me odusevio, ocekivao sam lnp od koreanca. dos anjos, majko mila kako je rogan reko "that came form downtown, that came from copacabana beach" hahahaha

a dominik cruz je jednostavno dosadan
 
Ovaj topic je fenomen, nemoš ga nać prek sherdoga neg' prek gugla.

Jebote led.

Edit: Evo sad se pojavio nakon moje poruke. Jel' ima tu naših? Da li ide tko na Cro Cop Final Fight?
 
Bok !
Ovaj thread nikad ce umirati ;)

Vjerum u Crocopu ali neznam ali taj borba ce bit tako lako za njega .. Sefo je uvijek bilo opasan.

Ajde Mirko napravi zadni KO!

nisam mogao odoljeti

 
LOL, koje čupanje iz mrtvih...
 
Zna tko koji je najbolji MMA gym u Zagrebu?
Htio bih svoje ogromno teorijsko poznavanje MMA-a stečeno dugogodi
 
Back
Top