Mi Hrvati!!!!

jebem li im da im jebem, prenose neke Al-turkove i peroshe a ovu nece. Znaci ni gol.hr nece imat stream? Ima li netko dobar link za live stream?
 
jebem li im da im jebem, prenose neke Al-turkove i peroshe a ovu nece. Znaci ni gol.hr nece imat stream? Ima li netko dobar link za live stream?

Na gol.hr nema UFC streamova vec neko vrijeme....UFC je htio prislilt Novu tv da otkupi sve UFC eventove za tekuću godinu i tu je nastao problem.Ako se dobro sjecam Mirko-Mir je u zadnji tren sređen da se prikazuje na novoj.Sad na pamet ti nemogu reci neki dobar sajt za streamove al guglaj malo,prati tu po sherdogu il po neki drugim mma sajtova....nebi trebalo bit te
 
pa ode jos ima nas hrvata?
jel ima ko od stare ekipe? hamush, ujac...?
 
kak je bilo buraz brijem da se on vraca u ufca za godinu dvije

Jebeno!Lik je užasno jak...čvrst u pičku materinu.Pokazao nam neke osnovne stvari....single leg,double leg prijelaz iz single u double...obrana od single lega obrana od double lega.Par finta u parteru...kimura,poluga.Skroz ok lik...imo je 105 kg taj dan...baš ga pitao.Sam mi nije jasno kako lik uspijeva spustit se na 93 na dan borbe( a kamoli kad je morao ic na 85).Lik je izdefiniran,bez trunka sala na 105 kg.Veli da je iduca borba uskoro....


ja se stvarno nadam da ce se vratit u UFC,s obzirom na ono što sam ja vidio lik ima velik potencijal i znanje.Ima smeđi il crni pojas položen kod Graciea!Čim uđe u đir borbi i nareda par pobjeda,siguran sam da ce se vratit u UFC.Premda bi bilo zanimljivo ga vidjet i u Strikeforceu...Mousasi,ludi Henderson i ekipa.
 
Last edited:
goran je nenadjebiv u parteru, standup je ipak malo zapostavio...
u koju on uopce organizaciju ide?
 
goran je nenadjebiv u parteru, standup je ipak malo zapostavio...
u koju on uopce organizaciju ide?

stvarno neznam,zaboravio sam ga pitat...mislim da ce neke lokalne HR evente odrađivat za sad....al me nebi čudilo da ga vidimo u nekoj američkoj tipa Shark Fights il Bellator...
 
treba vidjet kako ce mu iduca borba izgleda....smatram da ovdje na ovim prostorima nema boraca koji bi mu mogli parirat.Ipak se on tukao u UFCu protiv vrlo kvalitetnih boraca...Ima veliko iskustvo i znanje.
 
vladavina prava, sta ces...

tako nam i treba kad smo svi zajedno nacija neukih kretena kad i dalje biramo idiote koji prvom prilikom idu predavat tajne dokumente iz vojne akcije (transkripte) bilo kome tko ih hoce primit... i sadasnja vlast, i bivsa vlast, i sadasnji predsjednik, i bivsi predsjednik...

godine prolaze, Srbi i SLovenci nas tuzili za sva moguca sranja za koja jesi i nisu mogli, a mi im kolektivno lizemo dupe dok nasa premijerka guguce i s jednim (Pahor) i drugim (Tadic) macanom... mi potpisemo sporazum, oni nas tuze za stetu ucinjenu u ratu. SRBI. Jel vama to normalno? Mislim, ne krivim tu njih, oni idu po nacelu ako prodje, prodje, mi smo budaletine.

da smo mi uz sva moguca politicka, diplomatska, pravna i lobisticka sredstva dopustili da se nama kao DRZAVI sudi za zdruzeni zlocinacki pothvat pod predsjedanjem suca kojem su skoro svaku presudu pobili na tuzbenom vijecu. Jos k tome svemu, Nizozemac... ajde vi to probavite...

ja sam jos u nevjerici
 
radije nebi ništa komentirao....

vedrije vijesti....

Fićo Hrgovič dobio Khairtonova u boksu...volio bi Fiću vidjet u mmau

 
vladavina prava, sta ces...

tako nam i treba kad smo svi zajedno nacija neukih kretena kad i dalje biramo idiote koji prvom prilikom idu predavat tajne dokumente iz vojne akcije (transkripte) bilo kome tko ih hoce primit... i sadasnja vlast, i bivsa vlast, i sadasnji predsjednik, i bivsi predsjednik...

godine prolaze, Srbi i SLovenci nas tuzili za sva moguca sranja za koja jesi i nisu mogli, a mi im kolektivno lizemo dupe dok nasa premijerka guguce i s jednim (Pahor) i drugim (Tadic) macanom... mi potpisemo sporazum, oni nas tuze za stetu ucinjenu u ratu. SRBI. Jel vama to normalno? Mislim, ne krivim tu njih, oni idu po nacelu ako prodje, prodje, mi smo budaletine.

da smo mi uz sva moguca politicka, diplomatska, pravna i lobisticka sredstva dopustili da se nama kao DRZAVI sudi za zdruzeni zlocinacki pothvat pod predsjedanjem suca kojem su skoro svaku presudu pobili na tuzbenom vijecu. Jos k tome svemu, Nizozemac... ajde vi to probavite...

ja sam jos u nevjerici

Eto 100% se slazem s tobom. Pozdrav svim Hrvatima iz Hamburga
 
jednostavna forumula. trebamo prestati lizati supak svakome ko dodje iz europske unije i trebamo postati malo bahatiji jer nas ionako nitko ne cijeni, zadnji smo supci svima...
 
Back
Top