Mi Hrvati!!!!

Ma da samo ode u mirovinu jebemu muka mi je više gledat kako ga ovi majmuni tuku :/ ako izgubi od Schauba stvarno neznam kog mu onda dat da se bori.Možda Kongo(nakon što mu Carwin odvali glavu u iduce stoljece) opet?


p.s. je,bogme Jones izgleda vrlo opako....bit ce zajebano ali Shogun je po meni ipak bolji i iskusniji.
 
je ova borba protiv schauba ce pokazat dosta ako izgubi ona se slazem s kkkiko-m da se treba borit protiv minotaura ili coutura i prekinit karijeru

shogun jones jebena borba jones je sada tamo di je shogun bio sa 23 u pride-u ogroman talent i djeluje nazaustavljivo al fan sam shoguna jos od pridea tak da mislim da on uzima ovu borbu ako bude 100 posto spreman
 
Slucajno na ovo naletio..nije neka posebna pjesma al prvi HL video koji sam vidio da je na Hrvatskom jeziku
 
"complete" zasto dobi kartice...?
 
Last edited:
Pozdrav dječaci, tek sam sad uočio temu pa reko da se javim. :)
 
haha prvi put nisam siguran...drugi put sam ih dobio jer sam quatoa lika koji je stavio sliku neke male u tangama a zadnji put isto radi neke pizdarije :D ...gluposti totalno :)

haha...budi dobar, complete..
 
Jedno pitanje. Tko sad prenosi UFC 128? Kolko ja vidim nova tv prenosi boks. Hvala unaprijed.
 

Forum statistics

Threads
1,237,038
Messages
55,463,233
Members
174,786
Latest member
JoyceOuthw
Back
Top