Ajmo braco ( For Croatians 4 )

Status
Not open for further replies.
Dobro ovo stvarno nije normalno - POGLEDAJTE MU LIJEVU NATKOLJENICU - PA TO IZGLEDA KAO BIKOVA BUTINA!!!
 
a sto reci, rijeci su suvisne.
oce li ko imati snimljenog rodmana.
sto je cirolito provalia?
 
moze mi neko dat link za clip, jer su izgleda makli sa onog threada di je bio... tenks...

btw. snimio sam rodmana, ono, tako tako je bilo
 
kralj....Mirko je kralj...........dobr ajde; nije meksiko "freak" neki bog zna koji borac ali 11 sek je maestralno.......maestralno!!!


SVAKA CAST!!!!

CAR CAR CAR!!!!
 
Originally posted by N3N0
a sto reci, rijeci su suvisne.
oce li ko imati snimljenog rodmana.
sto je cirolito provalia?

Sta je cirolito reka?

I otkud sad cirolito?
 
Mislim da je mirko punom nogom pogodio carasa da bi covjek pao u komu, pogledajte kako ga je udario, isao je sa shin bone-om direkt u glavu. sreca da se caras malo sagnuo pa ga je samo okrznulo a i to ga je nokautiralo.
ona saka posli loooooool
ka ono "ti ces mene jebati. bam" :)))))))
 
Fala kurcu da ima normalnih moderatora na sherdogu
Gledajte ovo:
Originally posted by John_Kendall
LOL, why don'to you simple Croat go back to rebuilding your crater of a country and stop trying to pitty someone living in immensely better conditions than you ever will.. Oh and btw since the end of October is near shouldn't the Croats be begging for money on the floor of the UN sometime in the next week?

Kad sam vidija post poludija sam i ve
 
ajmeeeeeeeeeee
onaj Jura Ozmec je totalni kretan............ajmeeeee

reka je da je Mirko dobija DON Carasa za 46 sek.
koji neinformirani djikan!!
 
P.S. jeba mu ja kcer ako je ima :D

Croato..........dobro si popstupia, ali ja bih mu ipak odgovorio ;)
 
Jel se vama cini da mirko u nekoliko zadnjih intervjua ispada bahat i previse samouvjeren.Znam da covjek gazi i da ima pravo bit takav ali to nije nalik na Mirka
 
Originally posted by The leg
Jel se vama cini da mirko u nekoliko zadnjih intervjua ispada bahat i previse samouvjeren.Znam da covjek gazi i da ima pravo bit takav ali to nije nalik na Mirka

znas sto...Mirko se u 99.9% intervjua zajebaje, pa ti to izgleda bahato. Nije bahat....postuje svoje protivnike sto uvijek naglasi........ali ovaj zadnji je ipak za 5 klasa slabiji borac od Mirka
 
Ne slazem se s tobom bas s tim da se mirko zajebaje u intervjuima. Znam da zna se zajebavat ali obicno su to ozbiljni odgovori.
 
Originally posted by Sonic Boom
znas sto...Mirko se u 99.9% intervjua zajebaje, pa ti to izgleda bahato. Nije bahat....postuje svoje protivnike sto uvijek naglasi........ali ovaj zadnji je ipak za 5 klasa slabiji borac od Mirka

Apsolutno se sla
 
Originally posted by Sonic Boom
kako JEBATE LED......

pa ( o y o ) koji je vodio play by play je napisao da je trajao 11sec....reako je da je to sluzbeno vrijeme

je ali je posli i on ispravio vrijeme ,a i vidio sam na fightfinderu :)
 
Originally posted by The leg
Ne slazem se s tobom bas s tim da se mirko zajebaje u intervjuima. Znam da zna se zajebavat ali obicno su to ozbiljni odgovori.

heheh...vidi se da si jos nov
Kazem ti da se zajebaje na intervjuima.......ako mi ne vjerujes pitaj fortunala ( ako znas tko je on )
 
He he momce. Ja sam ovdje medu najstarijma. Registrisao sam se 2001 u prvom mjesecu. Banniralo me jedno 10 puta a fortunala sam upozna i prije sherdoga na paltalku. Nisam zna ko je pa sam ga jos sprda malo
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top