Ajmo braco ( For Croatians 4 )

Status
Not open for further replies.
Anja alavanja je meni ocajna,ima odvratne noge,glupu facu i ocaj je zivi!

Vec je vidim u kojoj bi sceni bila dobra,da nama ekipi sa sherdoga popusi i da napravim jedan zajednicki "cum shot" na njenu facu!!!

Ali zato Barbara Radulovic je pizda ipo,e to je picka koja je jebena bomba,kraljica u dominatrixu!!
 
Ha ha ! Kad smo vech kod tih storysupenovas.

U Malinskoj sam sreo Moniku Kravich, bio sam u cugi i toliko sam je gnjavio dok mi nije dala ogrlicu i narukvicu (onakav plastichni shit koji je sad u modi). Onda je frend narukvicu stavio na karu, dok su neke slovenke sve to slikale. Kasnije smo narukvicu stavili na auspuh od frendove honde.Ogrlicu ljubomorno chuvam. Chujem da Monika ponekad brije u Fontani na nardnjacima..
Barbaru Radulovich sam vido u Aquariusu i chnilo mi se da je razvaljena, opasno u cugi ili gudro ???
 
Will you answer me ? a lsg oun pilbolsk !
 
Originally posted by cybershark
Ha ha ! Kad smo vech kod tih storysupenovas.

U Malinskoj sam sreo Moniku Kravich, bio sam u cugi i toliko sam je gnjavio dok mi nije dala ogrlicu i narukvicu (onakav plastichni shit koji je sad u modi). Onda je frend narukvicu stavio na karu, dok su neke slovenke sve to slikale. Kasnije smo narukvicu stavili na auspuh od frendove honde.Ogrlicu ljubomorno chuvam. Chujem da Monika ponekad brije u Fontani na nardnjacima..
Barbaru Radulovich sam vido u Aquariusu i chnilo mi se da je razvaljena, opasno u cugi ili gudro ???


Hahhaha,to je strasno,prika ti je ludjak,a dio sa slovenkama je najbitniji,heheheh.

Sta mislis jeli posli toga Barbara otisla na jednu redaljku,picku sve te ka selebriti persone su jebene droljetine,cuja san da je severina bila na sivanju supka jer se je kuja toliko nadrogirala da su je dvojica derala u supak a ona nije to ni osjetila.
 
Originally posted by Le Peste
Will you answer me ? a lsg oun pilbolsk !

Are you in love with Cybershark or something?

You know what's PM for?
 
Originally posted by Pit teeth
Are you in love with Cybershark or something?

You know what's PM for?

1) hell no, he could hurts me with his teeth
2) for romos ?

I don't want to troll your croatian threads, but I'd like Chyber to answer me, I suppose he doesn't want or he can't, so I won't insist, bye my dear chrochop nuthuggers !
 
Originally posted by Le Peste
Will you answer me ? a lsg oun pilbolsk !
FUUUUUUUUUUUUUUCK YOU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Originally posted by Pit teeth

Sta mislis jeli posli toga Barbara otisla na jednu redaljku,picku sve te ka selebriti persone su jebene droljetine,cuja san da je severina bila na sivanju supka jer se je kuja toliko nadrogirala da su je dvojica derala u supak a ona nije to ni osjetila.
HAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHA ovo je za crknuti :D!!!
Ali je sigurno i istina.
 
Originally posted by Le Peste
1) hell no, he could hurts me with his teeth
2) for romos ?

I don't want to troll your croatian threads, but I'd like Chyber to answer me, I suppose he doesn't want or he can't, so I won't insist, bye my dear chrochop nuthuggers !



Totaly GAY!!!
 
To je stara prica o Seve

Kazu da je i brijala sa Borisom Novkovicem.

Rekla je u nekim intervijuima da stvari koje pricaju u njenom privatnom zivotu nisu istina...

Meni ona i nije nesto specijalno. Ljepa je u facu, ali malena je u zivo prilicno. Izgleda ko da ima 50 kila, a od toga 10 u cicama.
 
Dragi sherdogersi,
ne znam koliko ste zivjeli ili provodili vremena u Rijeci, ali druzeljubivi kakvi jeste sigurno ste stekli mnogo prijatelja, pa ih mozda i prepoznate na ovim stranicama:

http://s1c.org/frik/
 
Originally posted by N3N0
cuo sam i ja za sevinu "guzu"
nevjerujem, ali nikad se nezna :)


Sevina guza puna kukuruza :D

To joj se ka slabo nebi tija upisat u knjigu gostiju ?

Hhehehe :D
 
Originally posted by Pit teeth
Anja alavanja je meni ocajna,ima odvratne noge,glupu facu i ocaj je zivi!

koji primitivac.....ti kao da nemas oci

Anja je meni strasna picka....strasne noge,strasnu facu..............

a sto se tice Seve..................i ja sam cuo te price
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top