- Joined
- Jun 17, 2011
- Messages
- 9,094
- Reaction score
- 828
World Grand Prix (21:00 CET)
6. World Title Eliminator - Light Heavyweight bout (-81 kg)
Imanol Rodriguez (Spain) vs Daniel Stefanovski (Switzerland)
7. Heavyweight Eimination - Heavyweight bout (+96 kg)
Patrick Schmid (Switzerland) vs Valentin Bordianu (Romania)
8. Heavyweight Eimination - Heavyweight bout (+96 kg)
Dawid Zoltaszek (Poland) vs Cristian Ristea (Romania)
9. Heavyweight Eimination - Heavyweight bout (+96 kg)
Kazadi Mwamba (United Kingdom) vs Robert Constantin (Romania)
10. Heavyweight Eimination - Heavyweight bout (+96 kg)
Lukasz Krupadziorow (Poland) vs Anthony "Tony" Johnson Jr. (USA)
I missed the undercard, but there will be there on Youtube too recorded.
New Heroes (19:00 CET)
1. Super Fight - Light Heavyweight Plus bout (-86 kg)
Dragos Imbrea (Romania) vs Claudiu Alexe (Romania)
2. Heavyweight Eimination - Heavyweight bout (+96 kg)
Valentin Horjea (Romania) vs Alexandru Radnev (Romania)
3. Super Fight - Super Middleweight bout (-75 kg)
Magnus Onyeka (Norway) vs Eduard Chelariu (Romania)
4. Super Fight - Light Heavyweight plus bout (-86 kg)
Marios Blanas (Greece) vs Dumitru Topai (Romania)
5. Super Fight - Light Heavyweight bout (-81 kg)
Lotfi Amri (Morocco) vs Bogdan Nastase (Romania)
6. World Title Eliminator - Light Heavyweight bout (-81 kg)
Imanol Rodriguez (Spain) vs Daniel Stefanovski (Switzerland)
7. Heavyweight Eimination - Heavyweight bout (+96 kg)
Patrick Schmid (Switzerland) vs Valentin Bordianu (Romania)
8. Heavyweight Eimination - Heavyweight bout (+96 kg)
Dawid Zoltaszek (Poland) vs Cristian Ristea (Romania)
9. Heavyweight Eimination - Heavyweight bout (+96 kg)
Kazadi Mwamba (United Kingdom) vs Robert Constantin (Romania)
10. Heavyweight Eimination - Heavyweight bout (+96 kg)
Lukasz Krupadziorow (Poland) vs Anthony "Tony" Johnson Jr. (USA)
I missed the undercard, but there will be there on Youtube too recorded.
New Heroes (19:00 CET)
1. Super Fight - Light Heavyweight Plus bout (-86 kg)
Dragos Imbrea (Romania) vs Claudiu Alexe (Romania)
2. Heavyweight Eimination - Heavyweight bout (+96 kg)
Valentin Horjea (Romania) vs Alexandru Radnev (Romania)
3. Super Fight - Super Middleweight bout (-75 kg)
Magnus Onyeka (Norway) vs Eduard Chelariu (Romania)
4. Super Fight - Light Heavyweight plus bout (-86 kg)
Marios Blanas (Greece) vs Dumitru Topai (Romania)
5. Super Fight - Light Heavyweight bout (-81 kg)
Lotfi Amri (Morocco) vs Bogdan Nastase (Romania)